کارت denapay


 

آیا از حمل و پرداخت بوسیله پول خرد در محله خود خسته نشده‌اید؟ چقدر به بهداشت خود و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های عفونی و واگیردار اهمیت می‌دهید؟ آیا می‌دانید که چندین بیماری از طریق پول خرد قابل انتقال است؟ آیا تا به‌حال برای شما هم اتفاق افتاده است که هنگام پرداخت کرایه تاکسی، پول خرد نداشته باشید و یا راننده باقی پول شما نداشته باشد که بازگرداند؟ در نانوایی‌ها چطور؟ آیا هنگام پرداخت در سوپرمارکت، نانوایی، دکه‌های شهری، شیرینی فروشی و ... این فکر به ذهن شما نیز خطور نکرده که کارتی داشته باشید که با سرعت بالا و بدون معطلی هزینه‌های کم و زیاد خود را با آن پرداخت کرده و نیاز شما را به استفاده از سکه و پول برطرف کند؟

این‌ها همه سئوالات و دغدغه‌هایی است که احتمالا شما هم بارها با آن‌ها مواجه شده‌اید.

ما با آمادگی کامل، آمده‌ایم که به تمامی این دغدغه‌ها پاسخ دهیم و کارتی را برای شما طراحی کرده‌ایم که با استفاده از آن دیگر به کیف پولتان نیاز نخواهید داشت. با این کارت یا به عبارتی "کیف پول الکترونیک"، می‌توانید خریدهای خرد خود را از نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها،‌ و فروشگاه‌های مختلف، انجام دهید، از مترو و وسایل نقلیه شهری و خودپرداز پارک خودرو استفاده کنید (جایگزین کارت بلیت)، و از خدمات دستگاه‌های ATM خودپرداز متصل به شتاب پول دریافت کنید. یعنی یک کارت همه کاره.

 

مزایای کارت denapay:

·         آسایش و راحتی : کارت denapay باعث می‌شود تا خریدهای روزمره شما به سرعت و با امنیت انجام شود. با کارت denapay، دیگر دغدغه‌ای برای داشتن پول خرد یا انتظار کشیدن برای گرفتن بقیه پول خرد خود ندارید.

·         امنیت : استفاده از کارت denapay و دستگاه مربوط به آن، راحت و امن و برای هر خرید منحصربه‌فرد بوده و از اطلاعات تراکنش شما حفاظت می‌کند.

تکنولوژی کارت denapay، با ادغام لایه‌های حفاظتی، از خریدهای غیرمجاز جلوگیری می‌کند:

1.    با داشتن کارت یا دستگاه، خطر تقلب و کلاهبرداری را کاهش می‌دهید.

2.    هر تراکنشی دارای یک کد منحصربه‌فرد رمزگذاری شده است که اطلاعات تراکنش را ایمن می‌سازد.

3.    محافظی لحاظ شده که اگر به اشتباه دوباره کارت بکشید، تنها یکبار برایتان صورتحساب محاسبه می‌گردد.

 

·         در دسترس: denapay در تمام دنیا توسط تمام بازرگانان شامل فروشگاههای خرده فروشی، رستوران های فست فود، داروخانه ها، محل عبور و مرور و سوپرمارکت ها مورد پذیرش قرار گرفته است. حتی می توانید denapay را در تاکسی نیز ببینید.

 

البته مژده‌ای به شما بدهم. ما برای شما علاوه بر ویژگی‌هایی که بیان شد، مزایایی هم برای دارندگان در نظر گرفته‌ایم. مزایایی که برخی را اصلا نشنیده‌اید. بیایید ببینیم کارت محله چه مزایایی دارد:

·         کوپن

·         چوب خط

·         سبد امتيازات

·         جايزه ويژه (اشانتيون)